W dniu 11 września 2023 r. zmarł nasz Serdeczny Kolega Lech Perczyński

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 11 września 2023 r. zmarł nasz Serdeczny Kolega Lech Perczyński.

Mgr inż. Lech Perczyński to osoba bardzo zasłużona dla Oddziału SIMP w Olsztynie. Kolega Lech był Członkiem Zarządu Oddziału i wieloletnim Przewodniczącym Komisji Kwalifikacyjnej działającej przy Oddziale. Był osobą o wysokich kwalifikacjach, dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej, którą potrafił się dzielić z innymi. Sam pogłębiał swoją wiedzę, gdyż w energetyce i technice następuje ciągły rozwój. Cechował się komunikatywnością, dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w organizację egzaminów kwalifikacyjnych. Propagował idee SIMP w różnych środowiskach oraz aktywnie uczestniczył w statutowych działaniach Oddziału SIMP w Olsztynie.

Był uhonorowany odznaczeniami państwowymi, m.in.: Złotym Krzyżem Zasługi, stowarzyszeniowymi Odznakami SIMP, SEP i NOT oraz regionalnymi: „Zasłużony dla Warmii i Mazur”.

Kolega Lech był z nami od zawsze i wydawało się, że już tak będzie …

Lech pozostanie na zawsze w naszych sercach i pamięci jako życzliwy, ciepły i uśmiechnięty kolega. Cześć jego pamięci!

Więcej szczegółów o naszym Koledze opisano w Wiadomościach SIMP w numerze 4-5-6/2022

https://olsztyn.simp.pl/w-ostatnim-numerze-wiadomosci-simp-nr-4-5-6-ukazal-sie-artykul-pt-diamentowa-honorowa-odznaka-not-dla-kolegi-lecha-perczynskiego-z-oddzialu-simp-w-olsztynie/